امروز جمعه 3 آذر 1396
تاریخ ارسال : شنبه 18 خرداد 1392 - ساعت : 13:07
1483 بازدید
باقری لنکرانی:عده‌ای ساده‌زیستی را به تمسخر می‌گیرند
یک عضو ارشد جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: کسانی هستند که ملت را به خودشان دعوت می‌کنند،اما جلیلی هیچگاه مردم را به سوی خودش دعوت نکرده‌است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، کامران باقری لنکرانی در جمع هواداران سعید جلیلی در مشهد گفت: در بین این 8 کاندیدا سعید جلیلی را اصلح می‌دانم و افتخار می‌کنم از کسی دفاع می‌کنم که جوان‌ترین عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حکم مقام معظم رهبری است.

باقری لنکرانی تصریح کرد : کسی حق ندارد آرمان‌های ملت را به تمسخر بکشد و دستاوردهای 30 ساله انقلاب را زیر سوال ببرد، اما متاسفانه عده‌ای ساده‌زیستی و خدمت به مردم را تمسخر می‌کنند و تاکید بر عدالت را به سخره می‌گیرند.

وی خطاب به حاضران اظهار کرد: بعضی نمی‌خواهند بگذارند گفتمان انقلاب اسلامی مطرح شود و من درخواست می‌کنم در این یک هفته هرچه در توان دارید برای تبیین گفتمان انقلاب صرف کنید.

این عضو ارشد جبهه پایداری انقلاب اسلامی ادامه داد: در اقصی نقاط کشور هرجا مومنین و حزب اللهی‌ها حضور یافتند نشان دادند این گفتمان غریب نیست و مطالبه مردم از هرکسی که انتخاب شود، اجرای گفتمان انقلاب است.

لنکرانی خاطر نشان کرد: کسانی با آدرس‌های غلط منافع کشور را قربانی منافع دیگران نکنند، بعضی خیال می‌کنند جمهوری اسلامی با تمام کشورهای جهان سرناسازگاری دارد، در صورتی که از نظر فقهی یکی از اولویت‌های جمهوری اسلامی ارتباطات بین‌المللی است و در حال حاضر جمهوری اسلامی یک حکومت فعال در عرصه بین المللی است.

وی تصریح کرد: بعضی ارتباط بین المللی را در تطبیق با قدرت‌های بزرگ می‌بینند و فکر می‌کنند تمام دنیا آمریکای شمالی و اروپا است، در صورتی که دنیای کنونی بسیار بزرگتر شده و قدرت‌های اقتصادی مهمی در 10 ساله اخیر ظهور کرده‌اند و این در حالی است که در پنج ساله اخیر رشد اقتصادی اروپا و آمریکا همواره زیر 5 درصد و در بعضی مواقع منفی بوده‌است.

وی ادامه داد: ما در موضع اقتدار هستیم و غربی‌ها اذعان دارند بیشتر از این نمی‌توانند به کشور ایران فشار بیاورند، چون منافع خودشان را تحت شعاع قرار خواهد داد و آنها اظهار می‌کنند که نتیجه انتخابات خرداد 1392اساس تاریخ معاصر را رقم خواهد زد.

وی با بیان این‌که" جهان با شرایط ظالمانه و حاکمیت کفر دست و پنجه نرم می‌کند " خاطر نشان کرد: کسانی هستند که راه غلط را نشان می‌دهند و مطرح می‌کنند که اگر می‌خواهید به حیات سیاسی خود ادامه دهیم، راهی جز این نداریم که حاکمیت کدخدای جهان را بپذیریم و زیر سلطه آمریکا قرار گیریم، کسانی که این مسیر را توصیه می‌کنند هیچ نسبتی با آموزه‌های دینی ندارند.

لنکرانی افزود: کسانی که دم از آشتی می‌زنند باید بدانند که ما باید با آرمان‌های امام انقلاب و مردم آشتی کنیم نه با مستکبران و دشمنان ملت.

لنکرانی تصریح کرد: برای غرب انتخابات فرصتی است که انقلاب را از مسیر خود خارج کنند، اما حماسه مردم باعث خواهد شد این انتخابات به نقطه عطفی از جنس 9 دی و 22 بهمن‌ها در تاریخ جمهوری اسلامی تبدیل شود.

وی با انتقاد از انحرافات به‌وجود آمده در مسیر انقلاب اظهار داشت: گلایه می‌کنیم از فرصتهایی که در 2 ، 3 سال اخیر از دست رفت و سرعت حرکت انقلاب را کم کرد؛ یکی از بالاترین انحرافات این بود که افراد برای خود شانیت قائل شدند، کسانی هستند که ملت را به خودشان دعوت می‌کنند و می‌گویند من می‌توانم این کار را انجام دهم اما آقای جلیلی هیچگاه به خودش دعوت نکرده‌است و دعوتش تنها به گفتمان انقلاب اسلامی است.

لنکرانی اظهار کرد: بعضی افراد جایگاه مدعی و متهم را عوض کرده‌اند، باید از کسانی که منم منم می‌کنند و در حاشیه آنها فساد رخ داده‌است بترسیم و همچنین از کسانی که به واسطه برج‌سازی و ساختمان سازی افرادی در حاشیه آنها ثروتمند شده‌اند، بترسیم.

وی خاطرنشان کرد: نباید بگذاریم عقب‌گردی در حرکت انقلاب رخ دهد. آفت اصولگرایی امروز اصولگرایی حزبی است و در برابر آن، اصولگرایی گفتمانی قرار دارد و آنچه کشور را به پیش خواهد برد محوریت واقعی ولایت فقیه است و این خط نورانی را مسئولان باید دنبال کنند، بعضی فکر می‌کنند ولایت فقیه ولایت یک فرد است در صورتی که چنین نیست بلکه به معنای حرکت بر مبنای احکام نورانی اسلام است.

وی با بیان این‌که "در این هفته شاهد خواهیم بود تخریب‌ها و حملات بدخواهانه چه بسا به اسم دفاع از اخلاق انجام شود" خاطر نشان کرد: اگر کارهای مهم اجتماعی را سروقت انجام ندهیم دیگر تاثیرگذارنخواهند بود و مانند حادثه عاشورا کسانی که بعد از آن واقعه توبه کرند تاریخ دیگر آنها را به حساب نیاورد و علی‌رغم اینکه تنها در یک نبرد چهار هزار نفر از توابین شهید شدند هیچ کس آنها را با 72 شهید کربلا مقایسه نمی‌کند.

وی افزود: نباید بگذاریم اسلام عزیز با قرائت‌های غیردینی لطمه بخورد و نباید بگذاریم کسانی ما را برای پایداری در برابر ارزشها و آرمان‌هایمان تمسخر کنند.

** پایگاه خبری حماسه سیاسی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این خبر ندارد و صرفا جهت آگاهی بیشتر مردم اخبار رسانه ها و سایت های مختلف را با ذکر منبع بازنشر می کند.

ارسال نظر

آخرین نظرات کاربران

گزارشات آماری
بازدید کل : 1958967 بازدید
بازدید امروز : 307 بازدید
بازدید دیروز : 493 بازدید