امروز جمعه 3 آذر 1396
تاریخ ارسال : چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 15:11
1585 بازدید
ائتلاف زنان اصولگرا و اصلاح‌طلب حمایت خود را از حسن روحانی را اعلام کرد
ائتلاف زنان اصولگرا و اصلاح‌طلب که در بیانیه شماره یک، حمایت خود را از هاشمی رفسنجانی اعلام کرده بود، با انتشار بیانیه سوم درباره انتخابات ریاست جمهوری، حمایت این ائتلاف از حسن روحانی را اعلام کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل بیانیه سوم ائتلاف زنان اصولگرا و اصلاح‌طلب از این قرار است:

«نهاد انتخابات نماد مردمسالاری، حاصل زحمات و فداکاری ها و گنجینه و میراث گرانبهایی است که امروز در دست من و توست. جمهوری اسلامی با مراقبت از "مردمسالاری" برقرار می باشد که ما زنان همپای مردان آن را پی می گیریم. اعتدال و خردگرایی، تغییر و تحول، اصلاح شرایط و وضع نامطلوب کنونی، صلح و آرامش و ثبات خواستی است که آن را از طریق انتخابات محقق می کنیم.

ما زنان اصولگرا و اصلاح طلب ضمن تقدیر از تمامی عزیزانی که با تکیه بر خردجمی و با برگزیدن منافع و مصالح جمعی به علائق و منافع فردی، شرایط دستیابی به انتخابی واحد را امکان پذیر ساخته اند اعلام می داریم که به "حسن روحانی" رای می دهیم. او گزینه ای است که در کارنامه خود اعتدال گرایی را با بهره گیری از خردجمعی دارد. این عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با سوابق درخشان و با گذشته فعال و روشنی که دارد نشان داده است با هدفگیری صلح و ثبات و آرامش و با احترام و رعایت حقوق و انتخاب مردم و با مدیریت خردگرا، شایسته سالار و کارآمد، در ایجاد تحول، اصلاح و برون رفت از شرایط نامطلوب کنونی توانمند است.

"ائتلاف زنان اصولگرا و اصلاح طلب" تمام اقشار جامعه را به انتخاب "حسن روحانی" دعوت می کند و از همه می خواهد که با پشت سرگذاشتن تردیدها، با مشارکت گسترده در انتخابات، از این فرصت برای ایجاد تحول و تغییر از طریق صندوق های رای اقدام کنند.

دست به دست هم برون رفت از وضع موجود و مشکلات و ثبات و صلح و آرامش و حفظ جمهوری اسلامی را از خداوند متعال مسئلت داریم. حفظ "نهاد انتخابات" اصلی ترین هدفی است که با انتخاب "حسن روحانی" پی می گیریم و با یاری یکدیگر، امید به مرحمت و یاری حضرت حق در تحقق آرمان های جمهوری اسلامی در صحنه می مانیم.»

** پایگاه خبری حماسه سیاسی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این خبر ندارد و صرفا جهت آگاهی بیشتر مردم اخبار رسانه ها و سایت های مختلف را با ذکر منبع بازنشر می کند.

ارسال نظر

آخرین نظرات کاربران

گزارشات آماری
بازدید کل : 1958964 بازدید
بازدید امروز : 304 بازدید
بازدید دیروز : 493 بازدید