امروز جمعه 3 آذر 1396
تاریخ ارسال : چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 17:50
1532 بازدید
اعلام حمایت ستاد مهرورزی از ولایتی
دبیر کل جنبش عدالت و مهرورزی ضمن حمایت از ولایتی گفت: جنبش عدالت و مهرورزی تا به امروز منتظر رای قاطع جامعتین و مدرسین حوزه علیمه بود ، که خداوند متعال را شاکریم این بار نیز علما به فردی اصلح رسیدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین سعیدی دبیر کل جنبش عدالت و مهرورزی با تشکر و قدردانی از حرکت حدادعادل افزود : سایر نامزدهای اصولگرا نیز با الهام از حرکت ایشان و به منظور تقویت اصولگرایی، به این اخلاق حسنه اقتدا نمایند.

دبیر کل جنبش عدالت و مهرورزی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری عنوان کرد: دکتر ولایتی تاکنون هیچ گزاره شعاری نداده است و تمامی سخنان ایشان امکان عملیاتی شدنش بیشتر از سایرین است.

سعیدی گفت : جنبش عدالت و مهرورزی، همچون آقای حدادعادل “که امروز نشان داد اصولگرایی واقعی است “،پیروزی اصولگرایان را در انتخابات ریاست جمهوری هدف اصلی خود می داند و معتقد است با استمرار اصول­گرایان حقیقی می‌توان آرامش و امنیت و عقلانیت را که لازمه ایجاد حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی است ، بر کشور حاکم کرد و بر این اساس خود را موظف می داند از هر اقدامی که با واسطه یا بی واسطه به شکست اصولگرایی در این انتخابات منجر شود پرهیز کند ، بدیهی است سایر نامزدها نیز که اصولگرایی را مشی خود قرار داده اند و از آن دم می زنند ،می بایستی از این الگو تبعیت کنند.

در پایان نیز به خانواده معظم شهدا و جانبازان عزیز ،خیرین و آحاد ملت کشور که هسته اصلی جنبش عدالت و مهرورزی هستند، پیشنهاد می کنیم که به یار همیشگی مقام معظم رهبری رای دهند ، تا از این طریق به آرزوی دیرین بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران ،امام خمینی (ره)که نخست وزیری دکتر ولایتی بود، جامه عمل بپوشانند.

** پایگاه خبری حماسه سیاسی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این خبر ندارد و صرفا جهت آگاهی بیشتر مردم اخبار رسانه ها و سایت های مختلف را با ذکر منبع بازنشر می کند.

ارسال نظر

آخرین نظرات کاربران

گزارشات آماری
بازدید کل : 1959004 بازدید
بازدید امروز : 344 بازدید
بازدید دیروز : 493 بازدید