امروز جمعه 3 آذر 1396
تاریخ ارسال : چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 19:02
2151 بازدید
بیانیه حزب اسلامی کار در حمایت از دکتر حسن روحانی
حزب اسلامی کار با صدور بیانیه‌ای از نامزدی حسن روحانی در انتخابات اعلام حمایت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه بدین شرح است: انتخابات و حق عینی مردم در برگزیدن حاکمان و جابه‌جایی قدرت‌،اصلی انکارناپذیر در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و از سوی مسلم مردم سالاری دینی است. بدون شک موقعیت حساس کشور در عرصه سیاست داخلی و خارجی و نیز وضعیت نگران‌کننده اقتصادی اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در این دوره دو چندان کرده است.

نگرانی از وضعیت کشور به حدی افزایش یافته است که حتی منجربه حضور ایثارگرانه و فداکارانه حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در عرصه انتخابات شد. این حضور فعالانه موجب دمیده شدن شور و نشاط سیاسی در کشور شده بود و همگان منتظر برگزاری انتخاباتی با مشارکت حداکثری بودند اما عدم احراز صلاحیت ایشان روند انتخابات را به گونه‌ایی دیگر رقم زد. به هر روی یا عدم امکان حضور آیت‌الله هاشمی در این دوره از انتخابات، حزب اسلامی کار همراه یاجبهه اصلاحات نگاه تحلیلی خود را به سوی سایر نامزدهای مطرح اصلاح‌طلب و اعتدالگرا معطوف کرد.

در میان 8 نامزد احراز صلاحیت شده آقایان دکتر عارف و دکتر روحانی نزدیکترین دیدگاه‌ها را به جبهه اصلاحات داشتند بنابراین موضوع ائتلاف از هفته گذشته با تشکیل شورای مشورتی کلید خورد که درنهایت آقای دکتر حسن روحانی به عنوان نامزد نهایی برگزیده شد.

حزب اسلامی کار ضمن تقدیر و ارزش نهادن به کنش سیاسی آقای دکتر عارف که عارفانه وخردمندانه برخورد جمعی و رای و نظر جبهه اصلاحات مهر تایید زد، حمایت قاطعانه خود را از نامزدی آقای حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی اعلام کرده و به ملت شریف ایران توصیه می نماید تا روز جمعه 24 خردادماه ضمن حضور گسترده در پای صندوق‌های رای، آرای خود را به نفع ایشان در صندوق های بیاندازند.بدون شک حضور پرشور و گسترده و حمایت همه جانبه ازنامزد جبهه اصلاحات و اعتدال می‌تواند سرفصل بزرگی در تاریخ حیات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی مردم ایران باز کند.

** پایگاه خبری حماسه سیاسی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این خبر ندارد و صرفا جهت آگاهی بیشتر مردم اخبار رسانه ها و سایت های مختلف را با ذکر منبع بازنشر می کند.

ارسال نظر

آخرین نظرات کاربران

گزارشات آماری
بازدید کل : 1958933 بازدید
بازدید امروز : 273 بازدید
بازدید دیروز : 493 بازدید