امروز جمعه 3 آذر 1396
تاریخ ارسال : جمعه 24 خرداد 1392 - ساعت : 11:41
1422 بازدید
اطلاعيه شماره 5 ستاد انتخابات كشور
ستاد انتخابات كشور با صدور اطلاعيه شماره 5، اعضاي محترم شعب و نمايندگان فرماندار توجه نمايند با توجه به همزماني انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا، رأي دهندگان هيچ الزامي براي رأي دادن در هر دو انتخابات جاري را ندارد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ ستاد انتخابات كشور با صدور اطلاعيه شماره 5، اعضاي محترم شعب و نمايندگان فرماندار توجه نمايند با توجه به همزماني انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا، رأي دهندگان هيچ الزامي براي رأي دادن در هر دو انتخابات جاري را ندارد.
بنابر اين گزارش، متن كامل اطلاعيه شماره 5 ستاد انتخابات كشور به اين شرح است:
بسمه تعالي
اطلاعيه شماره 5
اعضاي محترم شعب و نمايندگان فرماندار توجه نمايند با توجه به همزماني انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا، رأي دهندگان هيچ الزامي براي رأي دادن در هر دو انتخابات جاري را ندارد و ايشان مخيّرند بنا به تشخيص درهر يك از انتخابات جاري نسبت به رأي دادن اقدام نمايند. مقتضي است اقدام مغاير صورت نپذيرد.

ستاد انتخابات كشور
** پایگاه خبری حماسه سیاسی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این خبر ندارد و صرفا جهت آگاهی بیشتر مردم اخبار رسانه ها و سایت های مختلف را با ذکر منبع بازنشر می کند.

ارسال نظر

آخرین نظرات کاربران

گزارشات آماری
بازدید کل : 1958985 بازدید
بازدید امروز : 325 بازدید
بازدید دیروز : 493 بازدید