امروز جمعه 3 آذر 1396
تاریخ ارسال : پنج شنبه 30 خرداد 1392 - ساعت : 11:27
2459 بازدید
اسامي اعضاي منتخب شوراها در ۳۰ مرکز استان
با پايان شمارش آراي نامزدهاي چهارمين دوره انتخابات شوراي شهر شهرستان‌هاي کشور، شوراهاي شهري اعضاي جديد خود را شناخت.
به گزارش جهان، انتخابات پرشور رياست جمهوري مانع از حضور چشمگير مردم در انتخابات شوراهاي اسلامي نشده بود. مردم بر اين باور بودند که با حضور در انتخابات شوراها، امور شهر را به ميل خود مديريت مي‌کنند.
براساس آراي اعلام شده در ۳۶۴ شهر کشور از جمله مراکز استان‌ها، اصولگرايان نزديک به ۷۰ درصد کرسي‌هاي شوراي شهر را به خود اختصاص دادند و افراد مستقل و اصلاح‌طلبان در رده‌هاي بعدي قرار گرفتند.

استان آذربايجان شرقي
تبريز: ۱- شهرام دبيري اسکويي ۲- احتشام حاجي‌پور ۳- اسماعيل چمني ۴- بهروز خاماچي ۵- الميرا خاماچي ۶- اکرم حضرتي ۷- اصغر عابدزاده ۸- جواد ششگلاني ۹- سعيد محدث ۱۰- حبيب شيري‌آذر ۱۱- علي شياري ۱۲- محمد حسين جعفري ۱۳- علي نواي باغبان ۱۴- محمدحسن اسوتچي ۱۵- جعفر مديرخاک‌نژاد ۱۶- داوود اميرحقيان ۱۷- ايران آهور ۱۸- رسول درس‌خوان ۱۹- ايرج شهين‌باهر ۲۰- سعيد حاجي‌زاده بخشايش ۲۱- فريدون بابايي اقدم
آذربايجان غربي
اروميه: ۱- روح‌الله حضرت پور طلاتپه ۲- حسين بخشايشي چراغ‌تپه ۳- عادل فتاحي ۴- رسول اصغرزاده مجدآذر ۵- حسين پناهي ۶- پرويز جليلي ۷- عصمت گرامي -۸ سيدهادي ذاکر ۹- هادي بهادري ۱۰- محمد رضا عليزاده امامزاده ۱۱- محمد ستارپور ديزجي ۱۲- مرتضي پيري ۱۳- ميرعلي محمدي ۱۴- محمدخالد حاتمي ۱۵- لطيفه مبين جاريحاني.
استان اردبيل
اردبيل: ۱- ولي نعمتي ۲- علي هدايتي ۳- سلامت صفري -۴ محمدرضا سرداري ۵- ذکي‌الله خوشبخت ۶- محمد اصلانيان ۷- سالار شاکر ۸- جواد زنجاني ۹- ليلا تقوي ۱۰- اسفنديار هوشيار ۱۱- محمد فيضي زنگير ۱۲- حسين افسانه ۱۳- رحيم آقازاده.
استان اصفهان
اصفهان: ۱- عباس حاج‌رسوليها ۲- مهدي باقربيگي ۳- کريم نصر اصفهاني ۴- رضا اميني ۵- رسول جهانگيري ۶- محمدرضا فلاح ۷- ندا واشياني‌پور ۸- سيداحمد علي عاملي ۹- سيد کريم داودي ۱۰- وحيد فولادگر ۱۱- عدنان زادهوش ۱۲- عليرضا نصر اصفهاني ۱۳- غلامحسين صادقيان رناني ۱۴- عبدالرسول جان نثاري ۱۵- رسول جزيني ۱۶- نوراله صلواتي ۱۷- ابوالفضل قرباني ۱۸- احمد شريعتي ۱۹- اصغر آذربايجاني ۲۰- فتح‌اله معين نجف‌آبادي ۲۱- غلامرضا شيران.
استان البرز
کرج: ۱- فاطمه اسکندري ۲- بهنام محمودي ۳- فاطمه آجرلو ۴- محمود دادگو ۵- امير عباسي ۶- غفور قاسمپور ۷- صديق ۸- خسرو سرحدي ۹- داود وحيدي ۱۰- مريم قهرماني صارم ۱۱- علي بخشي ۱۲- رضا شريفي ۱۳- مجيد کاوياني ۱۴- سعيد مصطفايي ۱۵- سعيد فيروزگاه ۱۶- مصطفي سعيدي ۱۷- حميدرضا ابوالحسني ۱۸- علي حاج کاظم ۱۹- علي منصوري ۲۰- روح‌الله کيان ۲۱- حجت غلامرضايي.
استان ايلام
ايلام: ۱- مظفر ميرزاد ۲- فاطمه ميرزابيگي ۳- صادق نورمحمدي ۴- حجت شاکيان ۵- عبدالنور نيک خلق ۶- ايوب غياثي ۷- يزدان قباديان ۸- حجت حسن‌زاده ۹- حسين جوکار ۱۰- عباس شيري ۱۱- هادي کرمي.
بوشهر
بوشهر: ۱- ندا عبدالله زاده ۲- زهره رضايي ۳- الهام بارگاهي ۴- مهرزاد آسايش ۵- غلامرضا قادريان ۶- علي‌اکبر شمسا ۷- عبدالخالق برزگر زاده ۸- خديجه گرشاسبي ۹- نصرالله اسدي ۱۰- اصغر گورکي ۱۱- علي رضا آماره.
چهارمحال و بختياري
شهرکرد: ۱- عليرضا توکلي زانياني ۲- اکرم روحي ۳- حميد فتح‌اللهي ۴- کوروش ملک‌پور ۵- مصطفي حيدري ۶- نورالله همتيان دهکردي ۷- زهرا عطايي ۸- طيبه شريفي ۹- محمدرضا بياتي ۱۰- فرج‌الله ارژنگ ۱۱- سهراب چالش چالش تري
خراسان رضوي
مشهد: ۱- غلامرضا بصيري‌پور۲- محمد کمال سروي‌ها ۳- محمدحسين جهان‌بخش۴- انسيه غفوري‌شعرباف۵- حسن علي‌اخلاقي اميري۶- برات‌علي خاکپور۷- فاطمه غيور رزمگاه۸- حسن قديري طرقي۹- خليل موحدي محصل۱۰- سيدعبدالکريم جوادي۱۱- مهدي ذاکرالحسيني۱۲- علي‌اصغر لطفي۱۳- مجيد فاطمي۱۴- غلامحسين صاحبي۱۵- محمدرضا ديمه‌کار ۱۶- محمد آصفي‌يزدي۱۷- سيدجلال فياضي ۱۸- علي‌اصغر نخعي‌راد۱۹- محمد سهيلي۲۰- محمود هراتي۲۱- محمود عامري فرد۲۲- برزو دبيريان۲۳- محسن انتظاري هروي۲۴- جواد ستاري۲۵- حسن پژمان
استان خراسان شمالي
بحنورد: ۱- جمشيد گريواني۲- صغري سيدي۳- اعظم سادات افشين‌فر۴- عليرضا باغچقي۵- سيدجليل کشميري۶- مهستي آدينه‌زاده۷- سيدمحمد لنگري۸- مهدي محمدي ۹- سيداحمد وکيلي۱۰- سيدعباس حسيني۱۱- سيدحسين نقيب۱۲- رضا فيروزه۱۳- علي‌اکبر هاتفي
خراسان‌جنوبي
بيرجند: ۱- سيده زهرا حسيني ۲- رضا زنگويي۳- فاطمه زهرا هلال‌بيرجندي۴- حسين صباغ ۵- محمدعلي طاهري‌بجد۶- مرتضي يزدان‌شناس۷- عباسعلي نيک۸- نفيسه نخعي ۹- مهدي عبدالرزاق‌نژاد۱۰- مهدي بهترين ۱۱- سيد هادي قاليبافان
استان خوزستان
اهواز: ۱- زيبا صالح‌پور ۲- هدايت ممبيني۳- قربان‌علي سعادت‌نيا۴- اسکندر زنگنه۵- سيدمهدي آلبوشوکه۶- جانعلي خورشيدي۷- کاظم سواري۸- حسين حيدري۹- احمد باورساد ۱۰- حجت مظفري۱۱- آذر زمان‌پور۱۲- عاشور سواري‌پور۱۳- رامين علاسوند‌مقدم۱۴- علي ناصري۱۵- غلامرضا سبزعلي ۱۶- ابتسام الباجي ۱۷- مريم ابريشم‌کار ۱۸- هوشنگ شيرمردي ۱۹- جمشيد سلحشور ۲۰- سيدمحمد جواد رضوي ۲۱- ناجي سواري
استان زنجان
زنجان: -۱ناصر صيدي ۲- فخرالدين رستمي ۳-پريسا شعباني ۴- سعيد اميدي ۵- فريدون اصفهانيان ۶- آراض ضيايي ۷- اسماعيل دويران ۸- سعيد خدادادي خمسه ۹- محمد محمدي ۱۰- عباس راشاد ۱۱- کاظم افشارچي ۱۲- معصومه حمزه‌تبار ۱۳- سونيا کشاورز
استان سمنان
سمنان: ۱- رمضان حيدريان ۲- مجيد نظري ۳- محمدهادي عموزاده ۴- نيره قادري ۵- سيدکاظم شجاعي ۶- عباس آلبويه ۷- صديقه‌بيگم شجاعي ۸- علي همتي ۹- محمدعلي غريبشائيان ۱۰- احمد اخلاقي ۱۱- محمد طاهريان
استان سيستان و بلوچستان
زاهدان: ۱- محمدامير براهويي ۲- فريبا برنائي ۳- مشتاق احمدريگي ۴- عبدالناصر دوخ‌گرگيچ ۵- محمود گمشادزهي ۶- مهين جديدالاسلام قلعه‌نو ۷- پرويز ساراني ۸- منصور کهرازهي ۹- مهدي نخعي‌مقدم ۱۰- عبدالله شاهوزهي ۱۱- عبدالناصر ناروئي ۱۲- امين‌اله نقشبندي ۱۳- عطاالله شه‌بخش ۱۴- عباس شيبک ۱۵- سيدشيرعلي حسيني ناروئي
استان فارس
شيراز: ۱- مظفر مختاري ۲- زين‌العابدين عرب ۳- محمدرضا ديهيمي ۴- شبير زارع خضري ۵- زهرا يقطين ۶- علي راستگو ۷- سعيد سيف ۸- محمد حق‌نگر ۹- محمدتقي تذروي ۱۰- احمدرضا نقيب زاده ۱۱- سيدمحسن معين ۱۲- محمدرضا هاجري ۱۳- ابراهيم شعرا ۱۴- غلام مهدي‌حقدل ۱۵- غلام علي‌ترابي ۱۶- سيدمحمد کاظم دستغيب ۱۷- سيداحسان اصنافي ۱۸- محمودرضا طالبان ۱۹- بيژن زارعي ۲۰- بهرام پارسايي ۲۱- رضا محمديان
استان قزوين
قزوين: ۱- علي فرخزاد ۲- احد چگيني ۳- مريم نخستين احمدي ۴- علي صادقي نيارکي ۵- فاطمه اشدري ۶- فرج‌الله فصيحي‌رامندي ۷- حکمت‌الله داوودي معمار ۸- سيدکاظم مجابي ۹- شهلا عطايي ۱۰- حسين صلح‌جو منفرد ۱۱- حسين غياثوند ۱۲- عباس ظاهري ۱۳- محمدرضا صديقي
استان قم
قم: ۱- سيدمحمد آتش‌زر ۲- حسن بختياري ۳- محسن عابديني‌پور ۴- سعيد روحاني ۵- حسين فاکرخراساني ۶- سيدمهدي مقيمي ۷- زين‌العابدين قراچورلوي ۸- الهام ارجمند ۹- وحيد شايسته‌نيک ۱۰- مصطفي ملايي ۱۱- عباس ذاکريان ۱۲- طوبي حجازي طاقانکي ۱۳- نعمت‌اله عواطف رستمي ۱۴- محمود مسگري ۱۵- اميرعلي احمدي ۱۶- عباس محمدي ۱۷- مصطفي سعادت‌طلب ۱۸- ولي الله بياتي ۱۹- محمدرضا ملکي‌کهکي ۲۰- ناصر رعيت پورقمي ۲۱- عباس کمال‌زاده
استان کردستان
سنندج: ۱ـ يوسف اسدي ۲- سيدبهاالدين حسيني ۳- جلال شريعتي ۴- سيدانور رشيدي ۵- فرزاد هلالي ۶- غريب سجادي ۷- وفا اصلاني ۸- زهرا آوجيان ۹- اسعد فتاحي ۱۰- فردين زماني ۱۱- ماشاءالهي رضائي ۱۲- ليلا فروتن‌نژاد ۱۳- سيدکمال حسيني
استان کرمان
کرمان: ۱- زهرا لري ۲- علي‌اکبر مشرفي۳- فتح الله مويدي ۴- منصور ايرانمنش ۵- يوسف جعفري ۶- سعيد گيلاني ۷- کمال جوانمرد ۸- مهنوش مومني ۹- زهرا ايرانمنش ۱۰- ماه‌بانو معصوم‌زاده ۱۱- علي‌منصوري ۱۲ـ محمدياسين پنجعلي‌زاده ۱۳- رويا ديوان‌بيگي ۱۴- حجت‌الاسلام رباني‌زاده «پورجوپاري» ۱۵- صديقه زاهدي
استان کرمانشاه
کرمانشاه: ۱- کامران ملکي ۲- مازيار رضايي ۳- سيد حجت‌الله موسوي ۴- سيداحسان احساني ۵- سالار احمدزاده ۶- کامبيز غلامي ۷- رضا حيدريان ۸- حسن مرادقلي ۹- محمدنبي کمري ۱۰- محمد شه‌پرست ۱۱- جواد جعفري ۱۲- غلامرضا باقري ۱۳- خسرو زرافشاني ۱۴- رضا زين‌الدين ۱۵ـ کيومرث احمدي
کهگيلويه و بويراحمد
ياسوج: ۱- زهرا زماني ۲- هدايت اميري ۳- محسن مفتح ۴- هدايت اکبري ۵- سعيد پايدار ۶- علي اکبري‌تبار ۷- شيروان وظيفه‌شناس ۸- علي علي‌پور ۹- سرافراز اردشيري ۱۰- مرتضي فروغ‌فرد ۱۱- خدابخش اميري
استان گلستان
گرگان: ۱- عبدالرضا چراغعلي ۲- نبي هزار جريبي ۳- سيدمحمد قدس مفيدي ۴- ناصر گرزين ۵- علي کلاتي ۶- علي‌اصغر يوسفي ۷- اسدالله کبير ۸- زهرا نورا ۹- مهران فدوي ۱۰- محمدرضا سبطي ۱۱- آقاي محمدابراهيم جرجاني ۱۲- صفرعلي پايين‌محلي ۱۳- آقاي حسين ربيعي
استان گيلان
رشت: ۱- رضا جمشيدي چناري ۲- فرانک پيشگر ۳- محمود باقري خطيباني ۴- فرهاد شوقي ۵- اسماعيل حاجي‌پور ۶- محمدحسين واثق کارگرنيا ۷- اميرحسين علوي ۸- مجيد رجبي ۹- مسعود کاظمي ۱۰- فاطمه شيرزاد ۱۱- سيدرضا موسوي روزان ۱۲- محمدعلي رفيعي ۱۳- عباس صابر ۱۴- منوچهر جمالي ۱۵- مظفر نيکومنش
استان لرستان
خرم‌آباد: ۱- سيف‌الدين آشتياني ۲- رستم کوشکي ۳- فرشته طهماسبي ۴- محسن اقبالي ۵- رضا بيرانوند ۶- جافر وفايي ۷- محمد حسين‌پور ۸- حسن آذري ۹- فرشاد سيفي ۱۰- عبدالله عزيزپور ۱۱- سبزخدا صفربيرانوند ۱۲- محمد مهرابي ۱۳- کرم نعمتي
استان مازندران
ساري: ۱- فرامرز نقيبي ۲- سيدمسعود مدينه ۳- مسعود پيري توسن ۴- سيدمحمد جعفري ۵- سيدمحمد آقاميري ۶- عباس نجاريان ساروي مشهور به سعيد ۷- ميرصالح صالحي‌نيا ۸- کوروش يوسفي ساداتي ۹- رضا پيوندي ۱۰- پرويز شعباني ۱۱- عليجان شمشيربند ۱۲- جمال باقري نسامي ۱۳- سيدمهدي احمدي
استان مرکزي
اراک: ۱- مجيد کلواني ۲- علي‌جعفر محصولي ۳- کيومرث محمودي ۴- جمشيد زند ۵- عليرضا فقيهي ۶- اسماعيل تاج‌آباد ۷- عليرضا نوربهشت ۸- اشرف بهادري ۹- سيدرضا قريشي ۱۰- غلامعباس آجرلو ۱۱- محمد ابراهيم عباسي ۱۲- منوچهر کاظمي ۱۳- صحبت‌الله فاضلي ضامنجاني ۱۴ـ مسعود آبايي هزاوه ۱۵- محمد شريفي
استان هرمزگان
بندرعباس: ۱- باوقار زعيمي ۲- مهران نجاتي ۳-فاطمه لجراره ۴- رضا حيدري‌زاده ۵- کيانوش جهانبخش ۶- هومن رفيعي بندري ۷- پروين عليزاده ۸- مسعود عبدا...‌زاده ۹- عبدا... آبسواران ۱۰- راحله ملايي ۱۱- پرويز سالاري ۱۲- عباس پوريان ۱۳- حسام صميمي کشکوئيه
استان همدان
همدان: ۱- حسين قراباغي ۲- نرگس نوراله‌زاده ۳- سيداحمد حسني حلم ۴- کامران گردان ۵- علي رضايي ۶- محمد تبريزي شهروي ۷- علي‌اکبر نظري ۸- علي رحيمي‌فرد ۹- ابراهيم مولوي ۱۰- محمدرضا الياسي ۱۱- سيدمجيد موسوي ۱۲- رضا ميرزائي ۱۳- رضا غلامي خجسته ۱۴- ابوالقاسم طبي مسرور ۱۵- محمدعلي پرزاد
استان يزد
يزد: ۱- مرتضي شايق ۲- حميده وزيري ۳- محمد فقيه خراساني ۴- اميرحسين رادمنش ۵- سپنتا نيک‌نام ۶- عزت يادگار ۷- عباس زارع گاريزي ۸- سيدمحمدرضا مدرسي مصلي ۹- وحيدرضا خباززاده يزدي ۱۰- مليحه اميني اصيل ۱۱- مهدي کاشفي‌زاده ۱۲- حميدرضا مطهريان ۱۳- سيدمحمدعلي‌پاک‌نژاد.
** پایگاه خبری حماسه سیاسی هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این خبر ندارد و صرفا جهت آگاهی بیشتر مردم اخبار رسانه ها و سایت های مختلف را با ذکر منبع بازنشر می کند.

ارسال نظر

آخرین نظرات کاربران

گزارشات آماری
بازدید کل : 1959006 بازدید
بازدید امروز : 346 بازدید
بازدید دیروز : 493 بازدید